top of page

Ata Hukuk Bürosu

2006 yılında kuruldu

Ata Hukuk Bürosu 2006 yılında kurulmuştur. Kurulduğu günden bugüne, ulusal ve uluslararası alanda avukatlık ve hukuksal danışmanlık hizmeti vermektedir.

Hikayemiz

Ata Hukuk Bürosu

Uzmanlaşma ve belirli alanda çalışmanın getirdiği başarıya inanan Ata Hukuk Bürosu kendisini; Özel Hukuk Bürosu olarak tanımlamaktadır. Ata Hukuk Bürosu yaklaşık 500 metre kare kapalı alanda, uzman avukatlar, çağrı merkezi, kâtip ve yazışma ekibi ile çalışmaktadır.

İKON_ATA.png

Ata Karazincir

Avukat & Hukuk Danışmanı

Lisans öncesi eğitimini Adana’da tamamladı. Dicle Üniversitesi Hukuk  Fakültesi’nde  2000-2001 yılı okul birincisi olduktan sonra Ankara Üniversitesi Hukuk Fakültesi’ne  yatay geçiş yaparak 2001-2004 yılları arasında lisans eğitimini Ankara Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nde tamamlamıştır. Ankara Üniversitesi Hukuk Fakültesi’ndeki eğitimini derece ile sonuçlandırdıktan sonra; 2005 yılından itibaren tanınmış ulusal ve uluslararası pek çok şirketin hukuk danışmanlığı ve avukatlığını yapmaktadır. Çağ Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nde Özel Hukuk Yüksek Lisansını Okul Birincisi olarak tamamlamıştır. ”Uluslararası Ticari Uyuşmazlıkların Çözüm Yolu olarak Tahkim” isimli bir kitabı ve tez çalışması bulunmaktadır. Çukurova Üniversitesi’nde 2013-2015 yılları arasında İcra ve İflas,Ticaret ve  Borçlar Hukuku alanında ingilizce hukuk dersleri vermiştir. 

Ata KARAZİNCİR’in yapmış olduğu TEDX konuşması için :

 

02-icon.png

Avukatlarımız

Faaliyet Alanlarımız

İş Hukuku

İcra ve İflas Hukuku

Ticaret ve Şirketler Hukuku

Aile Hukuku

Uluslararası Ticaret Hukuku ve Tahkim

Gayrimenkul Hukuku

Miras Hukuku

Tüketici Hukuku

Borçlar Hukuku
 

İyi Bir Avukatın Zaferi Kötü Bir
Davayı Kazanmaktır.

( Balzac)

CDO01813.jpg
bottom of page